| TuningPhotoshopX a întrebat:

Buna am o problema cand intru pe un site cu tutoriale si articole totul este in regula cu imaginile dar cand intru intr-un tutorial sau articol imaginile nu se mai vadcrying Asa se intampla la firefox, google chrome si internet explorer. Toate au ultima versiune. Am windows 7. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| jabiilord a răspuns:

Instaleaza flash player, java daca nu o ai instalata si reseaza toate setarile de la IE.
Dai totusi si o scanare ca imi e ca tu ai avut ceva probleme cu viruseii.
http://www.tutorialepc.ro

4 răspunsuri:
| xJuliusx a răspuns:

Instaleaza "ActiveX Control" si "Flash Player".

| TuningPhotoshopX explică:

Si nu, 79 nu este anul meu de nastere.

| TuningPhotoshopX explică:

Am windows defender l-am scanat nici un virus dar la unele pagini se intampla.
PS: Folosesc mai mult firefox si google. Si da, am flash player numai la internet explorer n-am. Am intrat pe devirusare.com si o zis ca activitatea virusilor este normala la mine.