| anonim_4396 a întrebat:

Salut am si eu o problema!
Mie pe unele site-uri imi afiseaza :
http://i46.tinypic.com/1252ujo.png
M-am uitat la mai multe tutoriale dar nici unu nu era pentru problema mea! Am incercat Internet Explorer, Mozila Firefox si Google Chrome nici o reusita!
Cine ma ajuta are funda!

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Sunt situri care nu functioneaza, nu e probelma de la tine.
Ori nu au continut, ori sunt restrictioante pe calculatorul tau.
Daca esti sigur ca situl exista si nu e restricitonat pe calculatorul tau, atunci e pus pe un hosting ieftin si prost, care e blocat de unii furnizori de internet.
De exemplu sunt situri care nu functioneaza pe clicknet, din pricina hostingului pacatos.
Bafta