| oana_1897 a întrebat:

Am o problema cu camera web, mi se blocheaza la fiecare 4-5 minute de folosinta, in plus mi se blocheaza si meesengerul cand o folosescsad as vrea sa aflu o parere de la voi inainte sa merg sa-mi iau alta. fundabig grin mersi mersi

Răspuns Câştigător
| florentyn4ever a răspuns:

Buna oana! incearca sa-i schimbi driverul o versiune mai noua! am avut aceeasi problema si am rezolvat-o! bafta

| florin19737 a răspuns (pentru florentyn4ever):

Am si eu aceeasi problema si am instalat driweru si cel vechi si am facut si update si degeaba tot mi se blocheaza web la 3-4 min

1 răspuns: