| Diamondsz a întrebat:

Am o problema cu Candy Crush Saga pe Vodafone 785. De la un timp,cand apas sa intru pe joc,mi se incarca pana la nivel,si dupa aia, ma scoate in ecranul principal al telefonului. Si de curand,mi se intampla asta si pe tableta, mentionez ca tableta e Samsung Galaxy Tab 3. Ce pot face?.

2 răspunsuri:
| Darius_Hotea_1995 a răspuns:

Cel mai probabil jocul nu mai este suportat dupa ultimul upgrade, si mie mi sa mai intamplat la unele jocuri.Tot ce trebuie sa faci e sa astepti pana la urmatorul update sau sa descarci o versiune mai veche
Sper ca te-am ajutat.

| Diamondsz explică (pentru Darius_Hotea_1995):

L-am dezinstalat si reinstalat si tot asa face. sad