| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu computerul.Cand vreau sa dau refres pe desktop mi se rearanjeaza iconitele.Adica mi se muta toate in parteea stanga pe coloane. Daca incerc sa le pozitionez in alt mod la urmatorul refresh se aranjeaza din nou.Vi s-a mai intamplat si voua? Daca da va rog sa imi spuneti.Mentionez ca am Windows XP.
Dau funda! Multumesc

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Verifică dacă nu ai autoarange icons bifat(ceva de genu îi zice). Dacă da debifează funcția aia de autoaranjare a iconițelor.Succes

| shannygelu a răspuns:

Click dreapta si la vizualizare prima optiune de sus ai acolo de debifat si o sa mearga

| shannygelu a răspuns:

Click dreapta arrange icons by debifezi auto arrange si align to grind

| DarkAngel95a a răspuns (pentru shannygelu):

Am incercat cu toate si la urmatorul refresh se rearanjeaza.Cred ca e un fel de virus.Habar nu am!