| Alissaaly a întrebat:

Bună,am o problemă cu conturile de Facebook,de cate ori creez un cont nou de fbk mi se tot blocheaza,aseara am postat in grupuri ceva si s-a blocat de tot, ce se intampla am atatea conturi blocate si nu stiu de ce, uneori nici nu postez si se tot blocheaza sau alte ori cand dau cereri de prietenie.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai prea multe.

| blueboy34 a răspuns:

Păi pe ce ți le-ai creeat?
Oe u telefon trebuie doar să ștergi și să instalezi aplicația din nou, iar pe laptop trebuie să ștergi toate datele din software-ul Facebook

| GabiDumitrescu a răspuns:

CE AI POSTAT, mai exact?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai voie mai mult de unul. Acum o sa ti le blocheze pe toate

| Alissaaly explică (pentru darrio2007):

Nu am prea multe, am avut conturii si s au blocat ca nu aveau email, sau nr de tlf si le dezactivau instant, habar nu am, dar erau conturii diferite si pe diferite conturi

| Feri5 a răspuns:

Ori e bug, ori postezi cine știe ce stranietăți