| maly777maly a întrebat:

am o problema cu descarcarea aplicatiilor pe telefon(androit), adica incerc sa descarc facebook ul si imi spuna ca e o eroare la adresa google, si ca am nevoie de un cont, desi eu am vrei 4 conturi, oare care e problema si ce ar trebui da fac, adica aplicatii gen puo, my talking tom, pot descarca… dar e o problema pentru retrica si facebook, ofer funda!

5 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Pai facebook caonsuma cam multi rami vezi daca ai destui
daca nu intra in setari la aplicatii la google aps store si sterge-i memoria cache

| AlexL28 a răspuns:

Nu face nimic, facebook si mai ales retrica sunt niste prostii pentru oameni plini de ei si fara viitorwinking

| maly777maly explică:

Nu, nu e asta.

| LTAA a răspuns (pentru maly777maly):

Incearca sa stergi contul/rile Google de pe dispozitiv, apoi reponeste-l si introdu-l/le din nou.

| maly777maly explică:

Da Alex, dar face ceva pentru oamenii cu o viata sociala, banuiesc ca tu nu ai asa ceva, asa ca pa!