| Deeeede a întrebat:

Buna happy
Am o problema cu facebook-ul sad
Ma lasa sa ma loghez pe cont dar cand vreau sa dau like la postari sau comentarii nu ma lasa si scrie asa :

You've Been Temporarily Blocked
You've been blocked from using this feature because you may have violated Facebook's Terms. Please review the Community Standards to learn what's acceptable to share on Facebook.

If you need help, please contact us.

Ce sa fac? Nici macar nu scrie cate zile am fost blocata si sunt blocata cam de luna trecuta sad.
Ce trebuie sa fac ca sa aflu cate zile am fost blocata, caci de deblocat stiu ca nu merge pana nu-mi expira timpul happy.
Nu vreau sa-mi fac alt cont, caci pe acesta pe care il am, am forte multi prieteni si nu vreau sa renunt la el sad.
Dau funda. kiss scuze de categorieee happy

4 răspunsuri:
| BeStMaN a răspuns:

Asteapta cateva zile nu-ti spune ceva de genu?

| msilvia a răspuns:

Pai trimitele lor un mesaj, poate iti zichappy

| karyna152001 a răspuns:

Si eu sunt la fel crying(( si nu mai pot sa dau nici un like sau vreun comentariu ce pot sa fac va rog sa imi spuneti daca stiti? plisss

| chicknow a răspuns:

Si eu am aceeasi problema sad anunta-ma si pe mine daca reusesti sa ti-l"refaci" sau afli ceva.