| VGC a întrebat:

Am o problema cu facebook-ul.Mai exact poze.Pot sa adaug alta noua dar nu pot sa schimb poza cu alta care a fost adaugat mai demult. Apropo se incarca incontinuu de 30 min.Si nu e de la browser

1 răspuns:
| WaRnInGforNicu a răspuns:

Se incarca incontinuu de 30 min? Ai incercat sa i dai un restart sau macar un refresh? Si daca nu merge inseamna ca ai net praf sau pc de caramida. Si in legatura cu poza nuprea am inteles la ce te referi... Daca ai putea sa te exprimi putin mai clar te-as ruga sa o faci pentru ca nimeni nu cred ca intelege.