| 01Mabel a întrebat:

Bună, am o problema cu instagramul de cam o săptămână, vreau sa trimit reels uri și nu merge... Apas pe trimite dar nimic, știe cineva cum ma poate ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| StefanChriss a răspuns:

1. Repornește dispozitivul. Uneori, o simplă repornire poate rezolva problemele tehnice minore.
2. Șterge și reinstalează aplicația Instagram. Acest lucru poate fi util dacă aplicația ta este coruptă.
3. Incearca sa te conectezi de pe alt dispozitiv sau sa te loghezi cu alt cont in telefonul tau, sa vezi daca face la fel.
4. Contactează asistența Instagram. Dacă ai încercat toate celelalte soluții și încă ai probleme, poți contacta asistența Instagram pentru ajutor.