| Lucemferre a întrebat:

Salutare. am o tableta GoClever Tab R70, si am o problema cu ea. Pe Messenger (Facebook) cand apas pe "enter" ca sa trimit mesaju nu se trimite ci se da un rand mai jos, de parca as tine apasat "shift"+"enter". Ma poate ajuta careva?

2 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Apasa enter de multe ori pana se da mai jos apoi dai de inapoi sau sageata aia cu x pe ea de deasupra enter si vei vedea ca apare optiunea trimite

| Leucoplast a răspuns:

Dai un hard reset sau un restart vezi ce se intampla. Mai mult ca sigur este vorba despre o eroare de soft.