| deese a întrebat:

Am o problema cu intratul pe Facebook dupa Google Chrome si nu stiu cum sa o rezolv. De fiecare data cand vreau sa ma loghez, de pe orice adresa de mail, imi apare urmatorul mesaj: "Invalid Server Certificate: You attempted to reach www.facebook.com, but the server presented an invalid certificate. You cannot proceed because the website operator has requested heightened security for this domain."
Mentionez ca dupa alt browser pot sa intru pe Facebook (gen Mozilla Firefox), dar calitatea este foarte slaba. De asemenea, ma pot loga si de pe telefon fara nicio problema.
Stiti cumva cum pot rezolva problema? Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Innocentgirllove a răspuns:

Si eu am aceeasi problema ca si tine si repet ce le-am spus si celorlalti care au avut intrebari asemanatoare. facebook incearca sa ne bage timeline pe gat asa ca daca nu l-ai avut instalat s-ar putea sa mai ai ceva vreme probleme cu intratu pe facebook de pe google chrome..si eu tot de acolo intru si mie nu-mi mai arata notificarile si postarile noi.Incearca sa stergi google chrome si sa-l reinstalezi.

| deese explică (pentru Innocentgirllove):

Am sters Google Chrome si l-am reinstalat, dar tot nu merge sa intru. Cred ca va trebui sa imi bag si eu timeline, desi imi placea mai mult vechiul facebook.

| Innocentgirllove a răspuns (pentru deese):

Pai daca tu nu aveai timeline ti l-au pus ei obligatoriu si s-ar putea din cauza asta sa nu-ti mearga o vreme facebookul.