| carina961 a întrebat:

Buna
am o problema cu laptopul, am windows 7, iar cand il deschid, cu greu 15 min :@, imi dispar de pe desktop toate programele, in afara de cateva, si fisierele care le aveam inainte sunt mutate in c in users, iar daca pun ceva programe noi pe desktop, dupa ce il inchid si il deschid iar, nu mai apar si apar acolo in c. e din cauza updatarilor de la windows? va rog ajutati-ma!sad funda, dau tot ce vreti laughing.:*

Răspuns Câştigător
| DarQueen a răspuns:

Se pare că ai ceva viruși serioși.
Trebuie refăcut windowsul, și eventual, refăcute și partițiile, ca să fi sigură că scapi de tot de pericol.

1 răspuns:
| Prici a răspuns:

Reinstaleazati windowsu oh go on
Nu il mai poti salva doar daca il duci la un service unde te costa vreo 50-70 lei
Funda? XD