| AsunaYukki a întrebat:

Buna, am o problema cu lucrarea de disertatie, cand am trimis lucrarea la corectat doamna profesoara mi-a spus ca nu se reconosc unele cuvinte ca fiind in romana (adica nu se recunoaste,, ș'' si,, ț'')

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Incearca sa o pui pe drive si sa o corecteze acolo.

| mihai69 a răspuns:

Sunt două feluri de ș și ț... Poate tu l-ai folosit pe cel "turcesc" (cu sedilă).

| Zuzu1991 a răspuns:

Rescrie-o in format electronic
nici nu inteleg de ce ai scris-o de mana

| mastadont a răspuns:

Ce tastatură românească folosești? Dacă folosești legacy e posibil să nu îți fie recunoscute aceste caractere pentru că este diferită față de cea standard, pe care îți sugerez să o folosești de acum înainte.