| ANONIM4021 a întrebat:

Salut, ajutati-ma cu o intrebare va rog.
Am avut proba de bacalaureat la limba romana si am scris cateva cuvinte deasupra unui rand, pentru ca nu imi ajunsese spatiu. Dupa asta profesoara mi-a spus ca poate fi considerat ca semn. Deasupra la ultimul rand am adaugat vreo 5 cuvinte, care erau citarea unei poezii. Este posibil sa imi anuleze lucrarea?

2 răspunsuri:
| Beatricequlish a răspuns:

Nu cred că o să-ți anuleze lucrarea dacă era foarte gravă îți dădea altă foie și erai pus să o faci de la început... știu asta deoarece și eu anul asta am susținut evaluarea națională pentru admiterea la liceu.

| ANONIM4021 explică (pentru Beatricequlish):

Da am auzit ca e posibil asta dar nu stiu daca asistentele au vazut, cel putin nu le-am aratat chestia asta. Nu mi-a dat in cap