| Anndddra a întrebat:

am o problema cu messu si am nevoie de ajutor! Nu imi apar toate contactele in grupul friends..singurul care il am, iar adress book e gol. Faza este ca de cate ori dau la conversatiii acolo imi apar toate contactele si conversatiile. Iar daca intra careva pe mine imi arata ca e online..si de nul am in lista! Cum sa fac sa-mi apara din nou in lista?

1 răspuns:
| OtakuRoman a răspuns:

Personal, nu stiu dar pana iti rezolvi problema iti recomand sa folosesti aceasta pagina online de mess: http://www.ebuddy.com/es/#yahoo