| Strop_7659 a întrebat:

Am si eu o problema. mi-am facut id nou si mi-am trimis lista de mess de pe ala vechi pe idul nou.Si mi-a bagat cam toate contactele in adress book, si cand vreau sa ii pun la "Friends" imi apare ca operatiunea dureaza prea mult si sa incerc mai tarziu. Ce pot face? FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| Blablabla0012 a răspuns:

Pai momentan nu poti face nimic tongue asteapta pentru maine happy pentru ca tiai bagat prea multi azi happy

3 răspunsuri:
| tapeee a răspuns:

Pai incerci prea multe id-uri deodata. Incearca sa bagi cate 2-3 grupuri doar si iti va merge.

| tapeee a răspuns:

Incerci sa bagi prea multe id-uri deodata, incearca sa bagi cate 2-3 grupuri doar si iti va merge.

| HelpMeNow a răspuns:

Nu ii baga pe toti deodata, baga cate 10 de ex big grin