| IonutBaws a întrebat:

Buna am o problema cu monitorul cand il deschid face niste figuri si nu stiu cum sa rezolv asta cand se deschide monitorul face niste linii nu stiu cum sa va spun e greu de explicat se da ecranu peste cap trebuie sa-l ovesc etc.si face asta toata ziua am nevoie urgent

Răspuns Câştigător
| Freddie23 a răspuns:

Cah! lovesti componentele doar daca nu sunt ale tale si daca esti singur... altfel iti faci rau singur, pentru ca poate fi de la placa video!
Daca monitorul face un fel de valuri, e dus si oricum cred ca trebuie sa faci un pas catre un LCD.