| LastMimzy a întrebat:

Buna,am o problema cu pc-ul si anume:nu imi citeste stick-ul,cd-urile,usb-ul,card reader-ul,dvd-ul...dar daca bag usb-ul de la aparatul foto pot sa descarc poze(atat, altceva nu citeste).ce sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| ComanPro a răspuns:

Daca nu iti citeste nimic atunci poate fi un virus urat! Ori toate acele componente sunt stricate.Am patit si eu sa nu imi citeasca dvd-uri si am inlocuit dvd-romul iar la usb acele porturi vin de la placa de baza. Daca ai de inlocuit acele piese atunci va trebui sa scoti ceva verzisori din portofel.Cel mai bine du-te la un service si spune-le ce problema ai!

2 răspunsuri:
| alexandru112211 a răspuns:

Daca nu iti citeste nu e instalat un drive happy Du-te la control panel si scrie sus la search "Update" Si dai sa iti updateze happy

| cretzolina93 a răspuns:

Du.l la un specialist! el o sa stie ce sa.i faca mai bine