| RobyK2 a întrebat:

Am o problema. Am achizitionat un aparat foto Samsung ES90 si am facut cateva poze cu el, fara card. Sunt chiar reusite si as vrea sa le descarc. In insctructiuni scrie ca trebuie doar sa introduc USB-ul si instalarea porneste automat. SURPRIZA! Nu merge. Am incercat sa iau driverul de pe net, tot nu merge.Mai exact, PC-ul nu citeste aparatul foto. Ce pot face?

2 răspunsuri:
| AnaLove444 a răspuns:

Pai ai putea sa te duci in locul de unde l-ai cumparat si sa le prezinti problema respectiva... Sper ca te-am ajutat.

| sasuke933 a răspuns:

Incearca asta, cand conectezi usb la pc, apasa butonul de pornire al camerei, o sa apare un led verde, iar pe ecran apar 2 optiuni si anume conectare pc si conectare imprimanta, du alege conectare pc, si de acolo decurge de la sine. Sper ca te-am ajutat.