| KillerXP a întrebat:

Imi poate zice si mie cineva de ce cand incerc sa descarc niste poze de pe aparatul foto in calculator la aparat se incarca putin si dupa scrie "Connection failed"?
La card reader e cam la fel.imi apare sectiunea (:H) Removable disk si cand dau pe el folderu e gol.
DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Poate ca acel card are un buton de blocare, trage de el in jos(daca are). Incearca si la alt calculator, poate e o problema a sistemul de operare pe care il folosesti. Daca pe alt calculator merge, cea mai simpla solutie este sa reinstalezi Sistemul de operare. Daca nu merge, probabil trebuie sa schimbi cardul.

| KillerXP explică (pentru valentingb):

Cardul nu e pe lock.e pe normal.deci nu e de vina cardul