| ClickHere a întrebat:

Am o problema cu Photoshopul, cand il deschid imi da o eroare (am pus o poza mai jos), am incercat mai multe versiuni de P.S. dar la toate imi da aceeasi eroare. Multumesc mult!
Uite aici jos poza, da click pentru a o putea vedea:
http://postimg.org/image/ni0xdd7g3/

Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| SpecialistIT a răspuns:

Cumpara Photoshop-ul original...

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Nu ar trebui sa iti dea nici o eroare. Probabil ca versiunile incercate de tine sunt corupte sau nu ai stiut tu sa il instalezi.

| catalinaeu a răspuns:

Daca nu vrei neaparat sa folosesti Photosshop incearca si PhotoScape... Daca vrei :*

| ClickHere explică (pentru catalinaeu):

Serios?! PhotoScape?! Ce sa fac cu el? Eu folosesc PhotoShop pentru a crea poze, nu sa le editez cu tot felul de prostii pentru Cocalari/Pitzipoance. Mersi de raspuns.