| DuDstyrne a întrebat:

Am un fel de eroare care imi cere sa descarc ceva get-user-id si apare cred eu..la mess numai la el cand il deschid apare.Ce as putea sa fac sa scap de aceasta? Uitati si poza..http://postimg.org/image/az85ta5n1/

2 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Salut. deschide internet explorer. tools > internet options > security > clic: restricted sites > clic: sites... > add this web site to the zone: (adauga in casuta) ad.yieldmanager.com > add > ok > ok.

problema rezolvata. bafta