| Oana_Cristinnuza_1990 a întrebat:

Am o problema cu stick-ul, SSK de 8GB. nu imi mai arata nimic din tot ce am pe el cand il conectez la calculator. insa imi arata ca am aprox 5 gb ocupati si daca il conectez la tv imi arata tot ce e pe el. ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa vezi ce e in stick cu asta.
http://www.softpedia.com/progDownload/USB-Show-Download-137169.html

Dar cel mai probabil ai un virus pe undeva. Sa-mi spui daca ai reusit cu acel program.

| Oana_Cristinnuza_1990 explică (pentru anonim_4396):

Dap...multumesc foarte mult am reusit sa recuperez tot ce aveam pe stick

6 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Incearca sa il bagi in alt calculator/laptop.

| Oana_Cristinnuza_1990 explică (pentru GabrielaIoana):

Am incercat...aceeasi problema...multumesc frumos pentru raspuns

| K0sti a răspuns:

E virusat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te intreb daca l-ai reformatat vreodata.In ce format?
Ai pe el muzica, sau filme?
Te rog sa dai click dreapta pe stick si la proprietati vezi in ce format este.Si ce ai in el.Trebuie sa stii ce ai copiat in el.
Vreau sa te mai intreb daca tii la acele documente sau ce ai in stick ca sa te ajut sa-l reformatezi(stergi tot din el) si in functie de ce vrei sa bagi in stick, sa-l formatezi in formatul potrivit.
Daca vrei, scaneaz-l de virusi si daca are virusi, trebuie curatat.Nu cred ca vei mai putea vedea ce este in el, deci trebuie reformatat.cam multe intrebari dar asta e.

| Oana_Cristinnuza_1990 explică (pentru anonim_4396):

Nu...nu l am formatat niciodata, poate la inceput daca a cerut calculatorul asta, dar nu cred
am si cateva filme, mai multe documente word si poze, fimlele nu conteaza, ma interesa doar ce e in word
format - file system? daca da atunci scrie FAT32