| IonutzOM a întrebat:

Am o problema cu sunetul...initial credeam ca boxele sunt devina asa ca am cumparat altele (dupa ce am verificat in calculator daca placa audio este ok) si am descoperit cu tristete ca si aceste boxe (Rotech conectate la usb) nu dau sunetul.Nustiu ce sa mai fac...care ar fi problema?

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Ai reinstalar drivaru la placa de sunet?

| IonutzOM explică (pentru itsoft):

Da l-am instalat de pe siteul oficial...Dar degeaba.

4 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Dar usb iti merg asa daca bagi un stick?

| IonutzOM explică (pentru itsoft):

Usburile merg, toata problema a fost ca boxele noi aveau un cablu lipsa asa ca le-am returnat. In ziua in care ma reinstalat dirverul nu am incercat si boxele vechi asa ca ieri am depistat ca merg din nou.(problema era la driver din fericire) Multumesc mult pentru ajutor.

| itsoft a răspuns (pentru IonutzOM):

Ok ma bucur te-am ajutat