| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu tel Lg kp500 cookie.De fapt nu stiu daca cu el sau cu cartela.Incerc de aproape 3 ore sa-mi bag oferta cu comunica nelimitat cu 3 prietenii de la Orange Young. Mi-am bagat si cnp-ul si am primit ca raspuns sa astept mesajul de confirmare insa mesajul acela de confirmare nu mai apare.Help me please.Am nevoie de o solutie urgent

1 răspuns:
| CARMENCITA a răspuns:

Eu as suna la relatii cu clientii decat sa ma chinui. Poate te ajuta ei. Poate fi de la ei problema.Succes.