| Aleexaandra a întrebat:

Am o problema cu URL-ul, cand sunt pe facebook imi apare o avertizare de securitate. Ce pot sa fac sa remediez situatia?

7 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Seteaza data/ora din bara de start (dreapta). Pe viitorul apropiat sa schimbi bateria de bios.

| trance04 a răspuns:

Vezi daca ora la pc este setata corect

| Aleexaandra explică (pentru trance04):

Este corecta, dar in ultimul timp am avut probleme cu data si ora.

| trance04 a răspuns (pentru Aleexaandra):

Atunci este problema cu bateria de bios, trebuie schimbata daca ai mai avut probleme o gasesti pe placa de baza a calculatorului si verifica data si ora din bios sa fie corecte

| Aleexaandra explică (pentru trance04):

Ok, multumesc mult de raspuns happy

| stefan1998_5137 a răspuns:

Pai intra din nou in browser si scrie facebook din nou