| XcrisSSx a întrebat:

Am o problema cu usb-urile de la pc.Nu mai funcționează când vreau de exemplu sa bag cablul de date de la telefon.Am încercat dezinstalare, restartat, driver eetc dar nu merge. Dacă reinstalez w7 înapoi ar funcționa?

2 răspunsuri:
| mytyka a răspuns:

Încearca sa te conectezi la un alt calculator. Daca merge este posibil sa fie de la sistemul tau de operare si ar fi indicat sa-l reinstalezi. Succes.

| Flavius_Cotuna_1991 a răspuns:

Depinde,exista si problema ca porturile usb sa fie stricate sau sa nu se poata conecta la pc, de exemplu exista telefoane care nu au conexiune prin usb si merg doar sa sa incarce prin porturi sau pur si simplue de la versiunea de usb care se poate schimba numai inlochuind piesele.
Flavius