| Christynna a întrebat:

Vreau sa imi scot ce am pe telefon pe calculator si nu merge. Am incercat prin cablul de date al telefonului. De ce?

12 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Mai încearcă să conectezi cablul, până merge. Sau dacă ai laptop și telefonul tău are card, poți folosi un adaptor.

| LaChatte a răspuns:

Zi marca telefonului (Samsung gt 5230, Nokia... etc.) si cea a calculatorului (windows 7 etc.) si te voi ajuta.

Răspuns utilizator avertizat
| LaChatte a răspuns (pentru Christynna):

Cred ca e o problema la calculator... sau la telefon. ai la setari (telefon) "conectari pc"? ia vezi acolo! sau la pc!

Răspuns utilizator avertizat
| LaChatte a răspuns (pentru Christynna):

Noooooooooooooooooooooooooooooooo

Răspuns utilizator avertizat
| SabinaRsT a răspuns:

Probabil ai un telefon Android iar, conectarea cu calculatorul prin cablul de date nu este posibila, poti incerca sa transferi cu un adaptor pentru cardul SD, asta numai daca ai calculatorul/lapopul prevazut cu un astfel de slot.

Răspuns utilizator avertizat
| Neilush a răspuns:

S-ar putea sa necesite un program. Daca ai de la firma Samsung descarca Kies si apoi vezi daca merge. Succes!

Răspuns utilizator avertizat