| ivenh a întrebat:

Bună, am o problemă
Deci vreau să îmi schimb numele de pe Facebook și mi-am uitat parola faza e că sunt conectată doar cu numărul de telefon nu și cu email ul, nu pot să îmi resetez parola deoarece trebuie să pun parola actuală, am încercat toate metodele.

3 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Dai "am uitat parola" cu trimitere cod pe numarul de telefon.
Schimbi parola si restul.

| Gândesclarece a răspuns:

Solicita nr și o să primești un cod pe el.

| klaus7 a răspuns:

Daca nu ai nr de tel bagat in contul de Facebook, poti reseta cu adresa de email dar trebuie sa ai acces la email, sau daca ai uitat parola si la adresa de email si nu te poti loga, trebuie doar sa ai nr de tel cu care ai creat adresa de email si iti poti reseta parola la email daca ai nr de tel sa primesti codul de confirmare, iar dupa ce ai acces la email poti sa revii cu o resetare de parola la Facebook
Bafta!