| didiu11 a întrebat:

Am o problema in legatura cu schimbarea numelui pe Facebook! Eu nu mi-am schimbat numele pe Facebook de 1 an si ceva si nu ma lasa sa mi-l schimb pentru ca l-am,, schimbat de prea multe ori!" Tin sa precizez ca mi l-am schimbat doar de 2 ori, ultima schimbare este facuta acum 1 an,mentionand asta si mai sus! Va rog, ma puteti ajuta, niste indrumari, ceva?
P.S.: Cunosc persoane care-si pot schimba numele la 60 de zile, iar eu nu pot. happy
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti sigur-a? Pentru ca este imposibil ca daca l'ai schimbat doar de doua ori sa iti arate ca l'ai schimbat de mai multe ori.
Mai incearca.
Da toti putem sa il schimbam la 60 de zile. big grin

| IMPLICAT a răspuns:

Cand "te aud", parca vad o copilita dependenta care nu stie cum sa isi mai schimbe numele sa iasa mai in evidenta.

Sper sa nu-l mai poti schimba vreodata, si cine stie, sa iti uiti parola si sa nu o mai poti schimba nici pe aia!

| didiu11 explică (pentru IMPLICAT):

Darling,voiam sa mi-l schimb din motive personale! Puteai sa nu raspunzi, voiam doar un sfat! O zi buna!winking
looool