| GiGica34 a întrebat:

Buna happy Am o problema la browserele de internet happy Adica cand dau click pe " Google Chrome, Internet Explorer " nu mi se deschide pagina de internet. big grin cand dau pe Mozilla firefox imi apare : " The exception unknow software exception ( 0xc0000417) occurred in the application at location 0x78ae6e " sub titlul : " firefox.exe - Application Error " Dar Opera imi merge ff bine big grin Restu de ce nu merge?happy

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Pumalau_Puma_1992 a răspuns:

Salut.ai aflat raspunsul la intrebarea ta? ca si eu am aceeasi problemasadcu toate in afara de opera la fel ca tine