| gabicostil a întrebat:

Buna am o problema la pc de curand mi-am reinstalat pc-ul dar acum daca vreau sa instalez un browser de gen Opera nu merge imi da o eroare,, KERNEL32.dll " nu exista si nu pot instala nici skype nimic (si am reinstalat pc de mai multe ori de at)si tot la fel nu merge

Răspuns Câştigător
| MTL a răspuns:

Instaleaza windowsu pe curat, daca tot iti da acea eroare inseamna ca cd-u nu are toate fisierele din windows sau nu e compatibil cu sistemu tau.