| lindemona a întrebat:

am si eu o intrebare despre folder. Nu stiu ce sau cum s-a intamplat, insa atunci cand dau dublu click pe un folder oarecare mi se deschide o fereasta cu search nu continutul folderului respectiv. Nu stiu cum pot modifica acest lucru.
Va rog sa ma ajutati care stiti, dau si fundita

Răspuns Câştigător
| lucieuro a răspuns:

Intra in Start->Run...->Scrie "regedit" in casuta "Run"->Apasa Enter->In regedit cauta HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\shell->Da dublu click pe "Default" si scrie in casuta care ti-a aparut "None"->Inchide regedit si problema e rezolvata(Daca nu s-a rezolvat anunta-ma)

1 răspuns:
| lucieuro a răspuns:

Intra in Start, da Run... si scrie "regedit". Apasa enter si cauta in fereastra care ti-a aparut HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\shell. Da dublu click pe Default, sterge ce scrie in casuta si scrie none. Apasa Enter si inchide fereastra.Acum ar trebui sa poti deschide folderele. Daca nu merge ma anuntiwinking