| sayra2937134 a întrebat:

Buna am o problema mare raspuns rapid va rog asa deci:am descarcat ceva si am descarcat si babylon search adica este alt fel atunci cand dau la mozilla (asta am eu) la plusul acela(Deschide o fila nou)imi apare babylon search am incercat sa-l sterg nu a mers si din control panel si din mozilla din unelte dar nimic ma gandeam daca as putea descarca alt ceva cu babylon dupa aceea sa-l sterg ca asa mai faceam daca da, dati-mi un link dupa care sa descarc orice daca nu atunci....HELP!

Răspuns Câştigător
| Gabitech a răspuns:

Bara de search o poti dezactiva dand click dreapta pe ea si hide, sau disable. sa dezactivezi complet babylon, te duci in START/CONTROLPANEL/ADDREMOVEPROGRAMS si ii dau uninstal de acolo. daca vrei sa schimbi doar pagina de pornire si folosesti mozilla te duci la settings/tools/ceva de genul, la general, cauta optiunea homepage si acolo stergi linkul cu babylon si pui www.google.ro spre exemplu. nu am inteles foarte clar ce vrei tu sa faci de fapt.in speranta ca te-am putut ajuta, stima