| Trixy65 a întrebat:

RAPID! Acuma 2 zile am descarcat WinRar. Ieri am incercat sa descarc acest program de care am nevoie RAPID http://www.clipstudio.net/en (programul l-am avut si inainte doar ca l-am dezinstalat). Cand dau instalare imi zice "Fila nu a fost gasita". Am mai incercat de 3 ori dar tot asa imi apare. Am intrat la Control Panel, am sters WinRar cu toate folderele lui etc.. Acuma am incercat iari sa descarc, si imi deschide pagina tot pe WinRar, si imi zice acelasi lucru. Ce sa fac? Ori ce descarc imi apare asa! Ma iau toti nervii! WinRar l-am descarcat acuma 2 zile. FUNDA!

P.S. Am mult spatiu liber in calculator, deci nu poti zice ca nu am spatiu.

1 răspuns:
| AlyxandirClaw a răspuns:

Ai dat install direct din WinRar sau ai dezarhivat fișierele?
Daca prima variantă, mai întâi dezarhivează fișierele undeva.