| Christinnae a întrebat:

Buna TPU.
Sora mea, acum cateva zile a instalat movie maker, uitand sa debifeze toolbarurile cu Babylon search.
Am dezinstalat tot ce tinea de babylon din control panel, am sters totu din program files.
Cand intru in Mozilla imi apare pagina cu Google, ceea ce si vreau, dar cand dau la "oppen new tab", imi apare www.isearch.babylon...
Va rogggg spune-ti-mi cum se scoate tampenia asta.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra la suplimente si scote-le din extensii.

| Christinnae explică (pentru Salontanul):

Am intrat, nu e nici acolo :]]]

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

A! Ai dreptate dar programele si suplimentele nu se sterg din Program Files ci din "Add or remove programs" la Xp sau "Programs and features".

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu placere!