| Ale23Ale a întrebat:

Am o problema mi-am cumparat un Oramge Hiro si nu merge touch-ul bine(nu l-am scapat,nu l-am tinut in baie,nici nu a cazut in apa), ce sa fac ca sa mearga calumea!? Funda! happy

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Uite ceva ce nu cred ca stii: de ce crezi ca cei de la Orange au scos imediat de la vanzare acel telefon? Raspuns: foarte foarte multi s-au plans de felul in care merge touchscreen-ul. Nu ai ce sa ii faci. Mergi la garantie, speri sa il rezolve, daca nu, sa il schimbe sau sa iti rea banii inapoi.
Ca sa intelegi ce zic, scrie pe google asa: "Orange hiro to" si vezi ca gasesti imediat ca nu e primul caz.

2 răspunsuri:
| nigearares a răspuns:

Sfatul eu este sa mergi la servis cu el daca mai ai garantie sau incearca sa il formatezi este posibil sa mearga greu si dejaba sa apesi tu si sa nu primeasca comenzile sau daca ai card in el schimba-l funda?happy

| darkmycs1 a răspuns:

Nu este un telefon bun de aia nu merge bine touch vindel si ia-ti un telefon