| Mariia_Cristiina_1999 a întrebat:

Saluut, Am si eu o problema. Am un telefon Orange Hiro si de cateva zile nu stiu ce s-a intamplat dar nu imi mai merge 3g-ul si acum am 2g dar nu imi mai merge netul pe cartela. ce pot sa fac sa imi mearga? merci.

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Te vom contacta prin mesaj privat, pentru verificarea situatiei.

Cu prietenie,
Orange Helper

| DenisBoss92 a răspuns:

Sa stii ca telefoanele Orange Hiro nu se mai fabrica pentru ca sunt prost facute asa ca problema ta e nerezolvabila

| MiHaiTzAAA1997 a răspuns (pentru DenisBoss92):

Eventual sa intre pe mod Recovery (scoti bateria telefonului apoi pornesti prin Volume up+Power) si sa dea wipe data.