| Lady a întrebat:

happy

Am o problema.
mi-am instalat Sims 2, respectiv sims 2 complete dupa urmatoarele instructiunisadinstructiunile sunt asemanatoare)

"During the installation of the game use one of the serial numbers listed here:
THA2-Z3FK-OR1A-3HZ4-2WUS
374U-U5GT-1RZ9-4PDG-T5QZ
DKSS-YCA2-ZO11-SSP7-3AFH
XUT3-6LHW-ZOR1-JH7N-VV7I
DWJ2-Q92Z-R1R1-5F6R-077P

When starting the game, it asks for the first disc.
You do not have the original discs, so you do not have this one either.
To play the game, you have to:
- stop the game first
- copy the original program file sims2. exe (which usually resides in
"C:\Program Files\EA Games\Sims 2\TSBin\" or whatever comes close)
with the one enclosed here.
- Start the game "

Cand l`am deschis mi-a dat o eroare care spune ca nu este selectat CD-rom`ul corect sau ceva de genul.
dupa l`am dezinstalat si l`am instalat din nou si aceeasi pb.sad
Care poate fi cauza? oare am gresit ceva cand am instalat?thinking

Astept raspunsuri.
Multumesc!
Dau fundita raspunsului care ma ajuta!

5 răspunsuri:
| Lady explică:

Am montat cu magic ISO

| Chucky666 a răspuns:

Cauta crackul in imaginea jocului! Daca ai montat cu daemon tools dai click dreapta pe driveul unde ai montat imaginea si open, apoi mergi in folderul Crack si copii de acolo tot in folderul unde este instalat jocul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi apare acelasi lucru si nu stiu ce sa fac!
Inainte il aveam instalat bine pentru ca mi l-a instalat atcnv si l-am sters si acum il vreau din nou si nu stiu cum trebuie sa fac!
Va rog sa imi explicati.

| Satisfaction a răspuns:

Vreau si eu sims 2. cristinica_ada id-ul meu... daca vrei intra si daca merge repejor sa mi-l trimiti. te rog frumoooooooooooooooooooooos.

| Ady2006 a răspuns:

Unii oameni nici macar nu stiu ce e ala PC...