| Idk007 a întrebat:

am o problema, mi-am reinstalat windowsu, am windown xp pana acum am avut windows 7 si nu ma descurcam cu el.ma rog si vreau sa-mi instalez placa audio, am luat driverul dupa net si am incercat sa-l instalez si nu mergestraight face. merge pana la jumatate apoi se blocheaza si mi se restarteaza pc-u. Ajutati-ma! Lasati si un id si poate va dau teamwiever-ul sa ma ajutati happyFundaaa

1 răspuns:
| winter a răspuns:

Ai instalat microsof net.framework? la mine imi cere si la placa video si la sunet