| FaLLen_6672 a întrebat:

am o problema, mi-am scapat telefonul in apa(LG optimus one) l-am lasat la uscat si merge dar are o problema cand opresc volumul se duce singur pe Vibratii si se blocheaza acolo si vibreaza fara incetare. Ce pot sa fac sa rezolv problema?

2 răspunsuri:
| Rares95 a răspuns:

Eu am un LG optimus net, este aproape acelasi telefon.Astazi l-am scapat in apa cand am fost la iarba verde si acasa dupa ce l-am uscat, am observat ca are exact aceeasi problema ca si la tine...ai rezolvat problema? daca da, cum?

| Marshal2118 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la Orange sau de unde ti l-ai cumparat pentru ca iei iti pot spune ce este inneregula si poate ar putea gasi ei niste solutii dar e clar ca are o problema pentru ca stii si tu ca ape la un telefon e un pericol mare
Funda?