| AurelB a întrebat:

Salut, am un Samsung galaxy i5500 si l-am scapat in apa, l-am lasat vreo 2 zile la uscat cu tot scos din el, a trecut vreo saptamana de atunci, dar nu mai porneste, cand vreau sa il pornesc, vibreaza, se mai poate face ceva? pot sa-l repar singur?

Răspuns Câştigător
| Hieer a răspuns:

Cred ca s-a stricat rau de tot. Nu il repara tu singur..mai bine du-l la cineva ..care e specializat in meseria asta, ca sa nu inrautatesti problema.

Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| LoLiPoP101 a răspuns:

Du-l la un service...sau un centru specializat...tu nu prea cred ca poti face singur Pentru a da sfaturi trebuie mai intai sa se vada problema pentru ca trebuie vazuta componenta cu problema :*

| bunelutu a răspuns:

La service cu el