| LordRing a întrebat:

Salut all, mi-am uitat parola de mess, si nu mai stiu secret questions sau cum se numeste, dar stiu parole vechi, am un cont de google facut dupa acel cont, contul este baciuaugustin99@yahoo.com, am nevoie urgent de parola, va dau toate informatiile pe care le stiu, si in schimb va dau funda si voturi. Va rog sa nu veniti cu argumente gen: "nu se poate", "nu exista" daca stie cineva, sa lase raspuns cu "EU" si ii voi da toate datele.Am nevoie urgent.

Răspuns Câştigător
| supermdmario a răspuns:

Eu stiu.

| LordRing explică (pentru supermdmario):

Ma poti ajuta?

| supermdmario a răspuns (pentru LordRing):

Te pot ajuta in conditiile in care imi dai datele necesare ca sa pot efectua recuperarea parolei de acces.
nu e usor, deoarece eu ma aflu in Italia si s-ar putea sa nu-mi dea voie, fiind diferenta de geolocatie.trimite un mail la radiocontact_live@yahoo.com cu datele tale si voi incerca.de asemenea daca ai o alta adresa de mail in afara de asta, trebuie sa mi-o scrii.
ps.in ceea ce priveste siguranta datelor tale, iti garantez confidentialitate si siguranta totala.

| LordRing explică (pentru supermdmario):

Nut-ti pot trimite datele prin mesaj, pe TPU, nu ma pricep prea bine sa trimit mail.

| supermdmario a răspuns (pentru LordRing):

Pai si eu cum sa te ajut fara sa stiu datele tale.
fa-ti unalt cont de yahoo si trimite de acolo.

| LordRing explică (pentru supermdmario):

Ti le-am trimis

| supermdmario a răspuns (pentru LordRing):

Ok.ramii online.

| supermdmario a răspuns (pentru supermdmario):

Am incercat, dar, datorita faptului ca ai incercat de prea multe ori sa te logezi, contul este blocat si trebuie sa astepti 12 ore. daca vrei.pot incerca dupa 12 ore

| supermdmario a răspuns (pentru supermdmario):

Intra aici si scrie toate adtele tale.https://io.help.yahoo.com/......tact/index
la security question scrie unknown
la security answer scrie unknown
la alternative email adress scrie adresa la care esti logat acum(baciu_augustin)
eu nu am suficiente date ca sa pot recupera contul. datele ce mi le-ai dat nu sunt suficiente.

| LordRing explică (pentru supermdmario):

Spune-mi ce date iti mai trebuie si la linkul pe care mi-lati dat data cum se scrie: ziua/luna/an sau luna/ziu/an?

| LordRing explică (pentru supermdmario):

Ok si peste 12 ore

| supermdmario a răspuns (pentru LordRing):

Luna/ziua/an

| supermdmario a răspuns (pentru LordRing):

Peste 12 ore incerci sa te loghezi din nou.

| LordRing explică (pentru supermdmario):

Ok,multumesc foarte mult, am trimis si cererea aceea la yahoo si au spus ca o sa se ocupe. Acum sa-ti dau funda si voturile promise.

| LordRing explică (pentru supermdmario):

Poti sa intri pe contul meu augustin_baciu? am primit niste mesaje de la yahoo dar nu stiu secret questions alea