| biancabellaa a întrebat:

Am o problema pe facebooksad. Din cauza numarului exagerat de mare de utilizatori pe facebook, eu daca voi pune o poza, nu o sa le apara tuturor poza mea si o sa se diminueze likeurile! Nu cersesc likeuri, dar as vrea ca prietenii mei si cei care ma au la follow sa vada ce postez macar. Pentru paginile de facebook s-a facut ceva. S-a adaugat "Get notifications " pentru ca persoanele care vor sa urmareasca in continuare, dar pentru conturile de facebook nu s-a facut nimic?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Oricum nu apare la toti, dupa noile reguli Facebook, decat la cine vrea el! Mai cititi!

| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Intra la setări la cronologie acolo poți sa bifezi ce dorești