| anonim_4396 a întrebat:

am o problema putin mai ciudata si sper ca ma puteti ajuta.mi-am adus laptopul din spania, am avut acolo net, cu modem, acum am venit in tara si de mai bine de un an am internet prin cei de la Rds. zilele astea vorbind cu cineva pe mess, m. a intrebat daca sunt in spania, pentru ca asa imi arata ip-ul. intrebare: e posibil, ca ip. ul de spania sa fii ramas inregistrat in laptop? sau cum va explicati ca eu nu am ip de romania desi sunt in romania de mai bine de un an? multumesc

1 răspuns:
Abh
| Abh a răspuns:

Daca vorbesti prin conexiunea de la rds e imposibil sa ai IP de spania. iti stii ip-ul? pune-l sa vedem.