| Anonima1678 a întrebat:

Am o problema. Telefonul imi face poza oglindita. Adica daca eu sunt in dreapta el imi face in stanga. Problema este ca nu am efect de mirror in setari ca sa-l debifez. Ce as putea sa fac? Telefonul este Alcatel Vfd 500

Răspuns Câştigător
| kta1999 a răspuns:

Asa îmi scoate si mie telefonul pozele, doar pe camera din fata, îți sugerez să îți descarc o aplicație pentru poze, eu folosesc candy Camera este foarte bună, când o descarci să bifezi în dreapta îți arată cum vrei să scoți pozele invartite sau normale, tu trebuie să in dreapta. Sper că o să te ajute, pe mine chiar mă ajuta.

3 răspunsuri:
| cristisoru09 a răspuns:

Daca te referi la camera pe fata cred ca asa e normal sa o faca. Mie asa imi face cel putin.

| Sebitheking a răspuns:

E normal sa îți facă asa

| darrio2007 a răspuns:

Si la mine face la fel. Si la laptop.