| ღAnonimaღ a întrebat:

AM o problema urgenta. Am primit un hack prin intermediul facebookului si l-am deschis pentru ca nu am stiu ce este. Acum trimit la toti din lista acel hack. Ce sa fac? Va multumes!

Răspuns Câştigător
| Bogdi131 a răspuns:

Si eu am patit la felsad! Incearca cu un antivirus, NOD32 sau Avasthappy, depinde si ce ai tuhappy! Intra in unul din el, si da`i acolo sa iti scaneze tot computerul, de preferat e bina sa nu ai nici un program aprins si sa nu umbli pe PC pana nu se scanezawinking. Fundahappy?