| Lvn_Bianca_2001 a întrebat:

Am o problemă urgentă. Mâine plec în excursie şi pe parcursul drumului aş vrea să ascult muzică de pe mp3 playerul meu..care se pare că are nişte probleme. E de ăla tip stik usb. Până acum totul mergea bine. Puteam să pun muzică la boxe şi să ascult muzică la căşti. Acum nu mai merge să ascult muzică la căşti. Adică nu mi se mai deschide. Îi pun bateria, se deschide ecranul apoî gata, nu mai funcţionează. În schimb când îl pun la combină ca stik merge perfect. Cum pot să rezolv problema?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Intai ne spui modelul (producator, serie) mp3player-ului, poate gasim metode de resetare dispozitiv.
Daca l-ai formatat sau l-ai folosit ca stick usb, e clar ca a sa configuratie software a fost data peste cap si numai instructiunile de la producator te poate ajuta sa-l repui in functiune.