| boboli a întrebat:

Buna
Am o probleme cu drive-ul de la placa video dedicata, am incercat sa instalez mai multe variate de drive dar nici unu nu imi recunoaste placa. Am win 7 pe 64 de biti pe un laptop Lenovo g50 cu placa amd radeon r5 m330.

1 răspuns:
| TrollKing a răspuns:

Uite poti sa iti descarci driverul pentru placa video de aici:https://driverscollection.com/? H=Radeon%20R5%20M330&By=AMD
Dupa ce ai intrat pe site selectezi ce Windows ai si pe cati biti are sistemul tau de operare si descarci driverul, il instalezi si gata.
Sper ca ti-am fost de ajutor